Так, згідно з опитуванням, 25,6% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за єдиний список Батьківщини та Фронту змін, 22% – за Партію регіонів.
За партію УДАР Віталія Кличка проголосували б 9,2% опитаних, 7,6% – за Комуністичну партію, 4,4% – за Свободу.
Ще 3,8% виборців підтримали б партію Королевської «Україна – Вперед!», 2,4% – Громадянську позицію.
Не визначились – 19% опитаних.
Соціологи відзначають, що за останній час найбільших втрат зазнали партії Батьківщина та Фронт змін, сукупний рейтинг яких з лютого зменшився з 30 до 25,6%. Більші втрати відбулися по лінії Батьківщини, в першу чергу, на користь партії Королевської «Україна – Вперед!», рейтинг якої зріс з 1 до 3,8%.
Також додав УДАР – з 7,2 до 9,2%, в результаті чого посів третю позицію у рейтингу, випередивши КПУ. Позиції самих комуністів залишаються стабільними, при цьому демонструють незначні тенденції до росту.
Вже традиційну стабільність демонструє партія Свобода, рейтинг якої протягом останніх півроку не опускався нижче 4% і не виростав вище 5%.
Рейтинг Партії регіонів за останні два місяці практично не змінився.
Крім того, соціологи відзначають, що за останні два місяці зменшилась готовність громадян брати участь у виборах. Зокрема, число опитаних, які однозначно взяли би участь у парламентських виборах, скоротилося з 45% до 34%. Також після об’єднання партій Батьківщина та Фронт змін дещо зросла кількість невизначених (з 17,7 до 19%).
Читайте також: Я і вони: провідними опозиційними політиками і далі керують особисті амбіції