Низка міністрів і нардепів внесли зміни до своїх е-декларацій – інфографіка

8 Листопада 2016, 16:02

Низка міністрів та народних депутатів внесли зміни у свої електронні декларації.

Зокрема, міністр закордонних справ Павло Клімкін змінив власників грошових активів у розмірі 47 тис. євро, 41 тис. доларів, 45 тис. євро і 60 тис. доларів з третьої особи на себе і дружину.

Крім того, міністр аграрної політики змінив вартість цінних паперів з 60 тис. гривень на 13 млн. 250 тис. гривень.

Також внесли зміни у свої декларації нардепи Сергій Мельничук, Андрій Лозовий і Ганна Гопко.

Так, нардеп Володимир Парасюк прибрав зі своєї декларації згадку про Святого Миколая, який нібито подарував йому годинник Samsung s2 Gear.

А от нардеп Сергій Мельничук, який вказав у декларації трильйон гривень не зміг виправити свій жарт.

Не зумів змінити написане і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який задекларував авторське право на "Сценарій у вигляді рюкзака, з газетними вирізками". Однак йому вдалося поправити площу зазначеної ним квартири з 39,6 кв. м до 55,4 кв. м.

Раніше повідомлялось, що президент України Петро Порошенко додатково задекларував 1,9 млн гривень в якості відсотків від Міжнародного інвестиційного банку.

Нагадаємо, 30 жовтня о 24:00 завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Громадянська мережа ОПОРА підрахувала, що можновладці задекларували грошових активів у розмірі майже 12 млрд у гривневому еквіваленті. ГПУ заявила, перевірить сплату податків нардепами із готівкових коштів, які задекларували понад 100 тисяч доларів готівки.