NYT повідомила про суперечку між Трампом і Путіним під час першої зустрічі

9 Липня 2017, 11:49

Президент США Дональд Трамп і президент Росії Владімір Путін під час першої зустрічі 40 хвилин сперечалися на тему ймовірного втручання РФ у президентські вибори в Америці. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на представника Білого дому.

Так, згідно з повідомленням, держсекретар США Рекс Тіллерсон розповів, що з самого початку зустрічі глав держав президент США поставив Путіну пряме запитання:

"Я збираюся розібратися в цьому відразу: ви зробили це? (втрутилися у вибори, – ред.)".

Проте міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров спростував цю заяву.

За його словами, Трамп не був таким різким з Путіним.

"Президент США Трамп запевнив, що він почув тверді переконання від Путіна, що це неправда і Росія не втручалася у вибори в США. Пан Трамп сказав, що приймає ці твердження, от і все", – сказав Лавров.

Повідомляється, що Путін і Трамп під час зустрічі близько 40 хвилин сперечалися з цього питання. Трамп кілька разів голосно і емоційно вимагав у Путіна докази невтручання у вибори в США.

Після цього Трамп сказав, що настав час перейти до інших питань, особливо до сирійського конфлікту.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві. Розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Міністерство юстиції США 17 травня призначило спеціального прокурора для розслідування втручання Росії в американські вибори і зв'язків Дональда Трампа з російськими чиновниками. Ним став 72-річний екс-глава ФБР Роберт Мюллер, який вважається незалежною фігурою, що не пов'язана ні з однією з двох провідних політичних партій Сполучених Штатів.