NYT написав, що вболівальники можуть їхати до Києва на фінал Ліги Чемпіонів через Донецьк

22 Травня 2018, 14:43

Американське видання New York Times опублікувало статтю, автор якої стверджує, що вболівальники, які не змогли прилетіти на фінал Ліги Чемпіонів через розкуплені квитки, можуть проїхати туди через окупований Донецьк. Про це йдеться у матеріалі "Champions League Final Is a Tight Fit in Kiev. So How About New York?",  датованому 21 травня.

 

Автор статті Рорі Сміт наголошує, що рейсів до Києва дуже мало, а наявні місця у літаках вже викуплені. Тому, за його словами, фанати їдуть у Київ через Мінськ або Донецьк.

 

Крім того, видання описало події на Донбасі як "спорадичні бої між українською армією і проросійськими сепаратистами":

 

"Фанати, звичайно ж, намагаються знайти вихід: хтось летить через Мінськ, в Білорусію, а потім подорожує по суші або навіть проходить через Донецьк на сході України, на території, яка все ще страждає від спорадичних боїв між українською армією і проросійськими сепаратистами", – йдеться у статті.

 

Коментатори у Twitter Рорі Сміта обурилися непрофесійністю  журналіста та показали йому світлини Донецького аеропорту зараз. Сам автор статті відповів у коментарях, що "чув, як одна група намагалася подорожувати таким чином".

 

Варто додати, що раніше New York Times публікувало відео руїн аеропорту у Донецьку.

 

Нагадаємо,  владі Києва вдалося домовитися з УЄФА про демонтаж рекламних банерів російського газового монопоста «Газпрому"  з зони для уболівальників і гостей фіналу Ліги чемпіонів у центрі столиці.