Новини України та світу 23 серпня. Коротко

23 Серпня 2022, 21:03

Підписуйтесь на канал Тижня у Telegram

Відбувся другий саміт Кримської платформи. Цьогоріч більшість світових лідерів брали участь у ньому онлайн, але до Києва завітав президент Польщі Анджей Дуда

Загроза збільшення кількості російських обстрілів 23 та 24 серпня існує, заяви президент Володимир Зеленський із посиланням на дані розвідки. Однак це постійна загроза, а українська відповідь тільки посилюватиметься.

За даними Генштабу, ворог протягом дня продовжив діяти звично, намагаючись покращити тактичне становище на низці напрямів. Скрізь його спроби відбито.

У Донецьку снаряд влучив у будівлю офісу голови окупаційної адміністрації Дениса Пушиліна. Повідомлень, що він постраждав, немає

Словаччина має намір передати Україні 30 БМП.

У Бєлгородській області РФ вибухає на складі боєприпасів. Офіційна влада пояснює це спекою.

Теракти на території РФ можуть бути частиною плану Кремля згуртувати населення для проведення мобілізації. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

Звіт Глобальної обсерваторії посух свідчить, що нинішня посуха в Європі є найгіршою за останні 500 років. Зокрема, 47% континенту в умовах, коли засуха відчутна на ґрунті. Ще на 17% посуха вже позначилася на рослинності.

Вищий суд Малайзії підтвердив вирок екс-прем'єру країни Наджибу Разаку, який плчав відбувати 12-літнє ув'язнення за розкрадання держфондів. Таким чином він став першим екс-главою уряду країни, який плтрапив у в'язницю.

В Росії поховали дочку ідеолога "русского міра" Дар'ю Дугіну. Похорон перетворили на політичне шоу з погрозами Україні та світу.