Новим заступником Льовочкіна може стати губернатор Кіровоградщини

Акценти
26 Листопада 2012, 07:44

Як повідомляють джерела газети "Коммерсант-Украина", глава АП Сергій Льовочкін уже запропонував на розгляд президента Віктора Януковича по три кандидатури на обидві вакантні посади (заступника глави АП і радника президента, керівника головного управління АП з гуманітарних і суспільно-політичних питань), але президент поки не ухвалив рішення.

Новому заступнику глави АП буде доручений той же фронт роботи, що й Скубашевському,- регіональна і кадрова політика, контроль за діяльністю керівників обласних і районних державних адміністрацій.

Заданими джерела газети, найбільш реальним претендентом на перехід в адміністрацію президента вважається голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін. Член президії політради ПР і народний депутат III-VI скликань Сергій Ларін був призначений головою ОДА на початку 2010 року, хоча раніше його трудова діяльність не була пов'язана з Кіровоградом – він працював у Донецькій області та в Києві.

Сам Ларін зараз у відпустці до 3 грудня і перебуває за кордоном.

Щодо посади керівника головного управління АП з гуманітарних і суспільно-політичних питань, яку займала Ганна Герман, то, за словами джерела видання, главі держави належить не тільки затвердити наступника Герман, але й уточнити розподіл повноважень в АП: "Ясно, що новий радник буде курирувати гуманітарну політику, але не зрозуміло, що буде з медіанапрямом. Ця сфера може залишитися в підпорядкуванні Дар'ї Чепак (прес-секретар президента – Ред.), але не виключена і поява вищого керівника напряму".

Залишається неясним майбутнє першого заступника голови АП Ірини Акімової, яка також обрана до парламенту, але може так і не перейти на нову роботу.

Згідно із законодавством, Акімова повинна до 3 грудня представити в Центрвиборчком документи про відставку з АП, в іншому випадку вона втратить шансу отримати депутатський мандат. Зволікання з ротацією першого заступника глави АП може бути викликане різними причинами, у тому числі невизначеністю з її новою посадою в Раді або в майбутньому складі уряду, зазначає видання.

Нагадаємо, 23 листопада у зв’язку із обранням до Верховної Ради Янукович звільнив Герман і Скубашевського.

90