Новий суддя Тимошенко розглядав крадіжки та побиття міліціонерами затриманого

2 Квітня 2012, 08:52

Згідно з «Єдиним держреєстром судових рішень», Садовський розглядав розірвання шлюбу через зраду, поділ гаража, стягнення комунальних боргів за воду та перерахунок пенсій дітям війни. Серед кримінальних – крадіжки мобільних телефонів, групові крадіжки, розбій. Днями ж Садовський розглядав гучну в Харкові справу проти трьох міліціонерів, які підозрюються в побитті затриманого.

За даними прокуратури, харків'янина Євгена Звенигородського незаконно затримали, побили і залишили в парку помирати. Садовський розпорядився відправити справу на дорозслідування.

Харківські юристи відгукуються про цього суддю неоднозначно.

«Садовський – грамотний, але ним, як мені здається, легко керувати, адже його призначено суддею на 5 років, і він ще не отримав права вершити правосуддя довічно, тому переживає за свою подальшу долю», – розповів на правах анонімності один з юристів Харкова.

Адвокат Юрій Вишневецький, навпаки, характеризує його на «відмінно»:

«За час моєї практики я жодного разу не чув нарікань на судові справи, які вів Садовський. Ні мені, ні колегам не доводилося скаржитися на прийняття ним неправомірних рішень».

Нагадаємо, 29 березня прокуратура Харківської області передала до Київського райсуду Харкова кримінальну справу стосовно Тимошенко.

Тимошенко обвинувачують «в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкрадання і замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовому підробленні і в ухилянні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».