Новий посол Німеччини прибула до України

19 Липня 2019, 17:09

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від новопризначеного посла Німечччини в Україні Анки Фельдгузен. Про це повідомляє прес-служба українського дипвідомства.

 

Зокрема, сторони "констатували динамічний характер двостороннього співробітництва між Україною та Німеччиною".

 

Так, Зеркаль підкреслила важливу роль ФРН у збереженні суверенітету та територіальної цілісності України внаслідок російської агресії, а також у збереженні підтримки України з боку міжнародної спільноти  задля протидії агресору.

 

"Наголошувалося на вагомій практичній допомозі уряду ФРН у здійсненні реформ в Україні. Позитивно відзначено стале зростання торговельно-економічних відносин та інвестиційного співробітництва", – йдеться у повідомленні.

 

Водночас український диплома ознайомила Фельдгузен з підсумками міжнародних судових процесів України проти РФ як агресора й висловила впевненість, що Белін підтримуватиме зусилля Києва щодо безумовної імплементації Москвою рішень поважних судових інстанцій.

 

Своєю чергою, Фельдгузен дала високу оцінку стану демократії в Україні, свідченням чого, зокрема є вільні та демократичні виборчі процеси.

 

Нагадаємо, 18 червня посол Вільям Тейлор став тимчасово повіреним у справах Сполучених Штатів Америки в Україні.