Новий мер Полтави хоче позбавити журналіста нагороди за підтримку колишньої влади

14 Грудня 2010, 13:25

Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив новий керівник Полтави Олександр Мамай.


Він вважає протизаконним нагородження журналіста своїм попередником Андрієм Матковським, який вручив телевізійнику нагороду вартістю, як стверджує новий мер, не менше як $1тисяча.


Мамай уточнив, що справа не у вартості знака. За його словами, журналіста нагородили незаконно, і той, знаючи про це, прийняв нагороду.


Мамай розповів, що 5 листопада 2010 року в газеті були опубліковані результати виборів Полтавського міського голови, які Матковський програв. Але він тим не менш продовжував підписувати «сумнівні» рішення міськвиконкому. Зокрема, 11 листопада колишній мер нагородив найвищою міською нагородою не тільки Кужика, але і свого батька.


«Ми скасуємо це рішення міськвиконкому як незаконне, – заявив Мамай. – Нехай Кужик сам здасть нагороду, щоб за ним не ганялася вся міліція Полтави».


Телестудія «Місто» в період виборів активно підтримала колишнього міського голову Матковського та активно надавала ефір опонентам і критикам нинішнього мера Полтави.


На сьогоднішній сесії Полтавської міськради, було ухвалено рішення зменшити фінансування цієї телестудії майже на 20 тисяч гривень.


Нагадаємо, місцеві вибори відбулися 31 жовтня.