Новий керівник поліції Львова впіймався на перевищенні швидкості – ЗМІ

27 Серпня 2015, 14:24

Керівника патрульної поліції Львова Юрія Зозулю оштрафували за перевищення швидкості на трасі Київ-Чоп. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на коментар секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.

«Дійсно, факт мав місце. 20 серпня, близько 11.00, в селі Крупець Радивилівського району Рівненської області водій автомобіля «Субару» рухаючись в напрямку Львова перевищив швидкість на 50 км (швидкість автомобіля становила 113 км на год). Складено адміністративний протокол за ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушника накладено штраф у розмірі 510 гривень», – повідомили у СГЗ.

У прес-службі поліції Львова наразі відмовляються від коментарів.

Водночас громадська організація «Варта-1», активісти якої спільно з правоохоронцями долучаються до забезпечення охорони порядку у Львові, 27 серпня на своїй сторінці у Фейсбук розмістила повідомлення про факт перевищення Зозулею швидкості, що сталося 26 серпня.

«26 серпня, приблизно 23:30, на трасі Львів – Київ біля Радивилова Рівенської області, було зупинене авто, яке перевищило швидкість на 50 км/год. Працівники ДАІ авто зупинили, за кермом виявився керівник поліції Львова Юрій Зозуля, який стверджував, що запізнювався на нараду. Після дискусії, на водія працівники ДАІ склали протокол. Зі слів свідків, активістів з міста Рівне, працівники ДАІ при складанні протоколу сказали: пане Юрію, всі то всі!».

Водночас у СГЗ УМВС України в Рівненській області не мають інформації про 2 випадки перевищення швидкості Зозулею і припускають, що йдеться про той самий випадок.

Як відомо, Зозулю пограбували в перший день роботи.