НОВИЙ ГІБРИДНИЙ КРОСОВЕР TOYOTA RAV4 HYBRID НА «GO HYBRID DAY»

30 Вересня 2016, 10:08

Компанія «Тойота» стала першопрохідцем у розвитку екологічних основ у автомобільній індустрії, першою запустивши гібридні автомобілі в масове виробництво. Удосконалення гібридної технології – основний напрям довгострокової стратегії Toyota, яка є одним з  глобальних лідерів у даному сегменті. За данимиToyotaMotorEurope, вже до цього часу у світі було реалізовано понад 9 мільйонів гібридних автомобілів. 

Головна мета масштабного заходу, який відвідали понад 300 клієнтів Toyota із сім’ями, – відкрити для автовласників особливості гібридних автомобілів та переваги, які вони надають. Саме тому завдяки ознайомчим семінарам про гібридні технології та спеціальним тест-драйвам, гості «GOHybridDay» отримали нові знання та яскраві враження. 

Насичена програма заходу розкрила філософію «Життя в стилі Hybrid» та включала: майстер-класи із гри в гольф, екологічний гастрономічний фестиваль, різноманітні дегустації, стильні фото зони, спеціальну зону дитячих розваг ToyotaKIDS та багато іншого. 

Завітайте з 24 вересня по 9 жовтня 2016 року в офіційні дилерські центри Toyota в Україні, пройдіть тест-драйв та відкрийте всі переваги стильного, практичного та інноваційного кросовера ToyotaRAV4 Hybrid!

Заряджайтеся емоціями разом із ToyotaHybrid!

 

www.toyota.ua