Новий BMW R 1200 GS.

17 Листопада 2016, 10:38

Унікальна концепція R 1200 GS, з його граничною практичністю та потужним двигуном, підкорила серця мільйонів шанувальників двоколісної техніки в усьому світі. Не випадково, що саме ця модель протягом багатьох років є лідером у своєму сегменті та бестселером серед мотоциклів BMW Motorrad. З появою нового BMW R 1200 GS, вперше завдяки пакетам Rallye та Exclusive кожен власник зможе надати своєму мотоциклу ще більше рис ендуро або, навпаки, зробити його більш пристосованим до звичайних доріг, в залежності від запланованих умов експлуатації.

Найпопулярніший мотоцикл класу ендуро у світі – R 1200 GS – поліпшений в усіх напрямках, став ще більш функціональним та універсальним, а широкий набір додаткового обладнання дозволить підготувати його до подолання будь-яких перешкод.

Опозитний двигун з каталітичним нейтралізатором, відповідає екологічному стандарту Євро-4.

Новий R 1200 GS, як і раніше, обладнаний опозитним двигуном з рідинним охолодженням, потужністю 125 к.с. при 7750 об / хв та максимальним обертовим моментом у 125 Нм при 6500 об / хв. Додатково новинка оснащена оптимізованим каталітичним нейтралізатором і новими датчиками системи управління двигуном, що дозволяє їй відповідати екологічному стандарту Євро-4. Також, як і мотоцикли 2017 модельного року, новий R 1200 GS оснащується демпфером обертових коливань на вихідному валу трансмісії, модернізованим барабаном селекторного механізму і новими трансмісійними валами.

Режим кермування Pro в якості додаткової опції з системою курсової стійкості DTC і новою системою допомоги при рушанні в гору Hill Start Control.

Новий R 1200 GS може ще сильніше адаптуватися згідно перевагам водія і пропонує в якості стандартного оснащення два режими кермування «Rain» і «Road» нарівні з системою автоматичної стабілізації ASC для оптимального зчеплення з дорогою. В якості опціонального обладнання, що встановлюється безпосередньо на заводі, новинка може бути доповнена ще чотирма режимами кермування, серед яких «Dynamic» та «Dynamic Pro», «Enduro» та «Enduro Pro», а також системою стабілізації DTC, що забезпечує більш ефективне і безпечне прискорення, особливо у поворотах.

Режими кермування «Dynamic Pro» і «Enduro Pro» активуються шляхом перепрограмування блоку управління при зверненні у дилерський центр. Таким чином, характер мотоцикла можна змінити, виходячи зі своїх вподобань. На додаток до наявних функцій режими Pro включають систему допомоги при рушанні з місця в гору Hill Start Control, систему ABS Pro для максимально безпечного гальмування та динамічний стоп-сигнал, який ще ефективніше сповіщає про гальмування водіїв, що їдуть позаду.

Електронна підвіска Dynamic ESA «Next Generation» з функцією автоматичного вирівнювання.

Безпека, динаміка і комфорт виходять на абсолютно новий рівень завдяки новітній опціональній адаптивній підвісці Dynamic ESA «Next Generation». Вона дозволяє автоматично налаштовувати силу демпфірування залежно від дорожніх умов та здійснюваних маневрів, а функція автоматичного самовирівнювання підвіски дозволяє мотоциклу підтримувати горизонтальний рівень при будь-якому навантаженні.

Енергоємна спортивна підвіска для шанувальників позашляхових поїздок в якості заводської опції нового R 1200 GS Rallye.

Пакет додаткового устаткування Rallye, наявний як заводська опція, дозволяє пристосувати R 1200 GS до будь-яких позашляхових умов. Енергоємність підвіски збільшена за рахунок більш жорстких пружин та збільшеного ходу.

Новий стиль завдяки трьом яскравим варіантам забарвлення.

У той час як основна дизайнерська концепція R 1200 GS збережена й у новій версії, його позашляхові характеристики поліпшені за рахунок оптимізованих заглиблень в області колін водія. Нові забарвлення та два пакети додаткового обладнання Rallye і Exclusive роблять особливий акцент на видатних особливостях R 1200 GS. Невеликі бічні елементи – вінглети – допомагають оптимізувати аеродинамічні потоки, а переднє крило нової форми краще захищає від бруду. Повітрозабірники і паливний бак також зазнали ряду змін.

Відмінні позашляхові характеристики нового R 1200 GS знаходять своє яскраве відображення у версії Rallye. Забарвлення Lupine Blue металік, декоративні елементи паливного бака у фірмових кольорах BMW Motorsport і рама у відтінку Cordoba Blue у парі з пофарбованою у чорний колір трансмісією створюють образ самого спортивного BMW GS в історії.

Версія R 1200 GS Exclusive виділяється бічними панелями паливного бака у матовому металіку Monolith з яскравими декоративними вставками, переднім бризковиком і центральною накладкою паливного бака у металіку Iced Chocolate, а також рамою кольору Agate Grey матовий металік.

 

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine