Новий BMW K 1600 GTL.

24 Листопада 2016, 14:53

Яскрава зовнішність, поліпшений захист від вітру і негоди, оптимізована ергономіка.

Зовнішньо K 1600 GTL став ще емоційніше і яскравіше за рахунок більш елегантних і динамічних ліній. Бічні секції обтічника оновлені разом зі збільшеними і більш ефективними бічними дефлекторами і трохи зміщені назад для поліпшення захисту від вітру і негоди. Бічні дзеркала отримали оновлений дизайн і більші асферичні дзеркальні елементи, що забезпечують кращий огляд попутного трафіку.

Захисні накладки в області ніг, а також ліва і права багажні ємності, розташовані внизу поруч з двигуном, оптимізовані і тепер входять до списку стандартного оснащення. Максимальну зручність у тривалих поїздках забезпечує центральний кофр, оснащений комфортною спинкою, яка виконує роль додаткової опори для пасажира.

Електронна адаптивна підвіска Dynamic ESA у базовій комплектації.

Адаптивна електронна підвіска Dynamic ESA, що включає два базових режима Road та Dynamic, забезпечує новому K 1600 GTL ні з чим не порівнянні комфорт, курсову стійкість та керованість.

У стандартному режимі Road підвіска гарантує максимальний комфорт і зчеплення з дорожнім покриттям у будь-яких ситуаціях. За бажанням клієнта і в залежності від поточного навантаження, преднатяг пружин можна змінити натисканням всього однієї кнопки і незалежно від налаштувань стиснення і відбою. Так само, за допомогою лише одного натискання кнопки, зручно розташованої на рукоятці керма, водій навіть у русі може переключитися у режим Dynamic, вибираючи більш жорсткі налаштування.

Новий асистент заднього ходу для комфортного маневрування.

Новий BMW K 1600 GTL відповідає найвищим вимогам клієнтів, які обирають туристичні мотоцикли класу люкс, і тепер у базовій версії оснащується функцією заднього ходу. Вона активується за допомогою кнопки на лівому пульті керма, при цьому рух заднім ходом здійснюється при натисканні та утриманні водієм кнопки запуску двигуна.

Нове заводське додаткове обладнання.

BMW K 1600 GTL може додатково оснащуватися з заводу квікшіфтером Pro, що дозволяє перемикати передачі як вгору, так і вниз з великою зручністю – без натискання на зчеплення. Також починаючи з 2018 року клієнти за бажанням зможуть обладнати новий BMW K +1600 GTL кнопкою інтелектуального екстреного виклику, що дозволяє у разі виникнення непередбаченої ситуації отримати допомогу максимально оперативно.

Ексклюзивні ковані колеса і три особливих колірних рішення.

Власникам BMW K 1600 GTL також доступна широка лінійка різноманітних додаткових аксесуарів і опціонального обладнання на будь-який смак. Наприклад, нові кронштейни дозволяють встановити замість звичайних підніжок для пасажира комфортні платформи. Опціональні ковані колеса нового дизайну з 11 спицями, кожне з яких ще більше підкреслює ексклюзивність мотоцикла, а три нових базових забарвлення – Lightwhite, металік Thundergrey і поєднання металіків Ebony / Blackstorm – відображають його елегантну красу і характер.

 

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine