Нові “путінські КамАЗи” привезли до України хімікати – ДПСУ

2 Квітня 2015, 12:53

Новий вантаж, який у Росії називають "гуманітарною допомогою", привіз на Донбас отруйні хімікати. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

Сьогодні вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (двадцять третього) так званого «гуманітарного конвою».  

Згідно з повідомленням, переміщення «гумконвою» вчергове відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та національного законодавства і погоджених з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста модальностей. Контроль українською міжвідомчою групою здійснювався лише шляхом візуального спостереження без виконання контрольних функцій.

У період з 07:30 до 08:25 через пункти пропуску «Донецьк» (РФ) та «Матвєєв Курган» (РФ) на в’їзд в Україну прослідувало дві колони «гумконвою» у складі 124 автомобілів.

«Особливістю двадцять третього «гумконвою» є перевезення РФ небезпечного вантажу, а саме: гербіцидів (шість а/м) та вантажу негуманітарного характеру – піноутворювача (три а/м), металоконструкцій (одна а/м)», – йдеться у тексті.

Нагадаємо, попередній конвой прибув до України 26 березня.