Номер, знайдений у телефоні затриманого екс-податківця, належить не ватажку «ЛНР» – Луценко

10 Серпня 2016, 23:37

Номер, знайдений у телефоні колишнього першого заступника голови Державної податкової служби (зараз Державна фіскальна служба, – ред.) генерал-полковника Андрія Головача, належить не ватажку «ЛНР» Ігорю Плотницькому, а людині, що має таке ж саме прізвище. Про це у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Визнаю. Номер Плотницького в телефоні затриманого податківця – не номер терориста Плотницького, а його однофамільця», – написав він.

Нагадаємо, раніше Луценко у у Facebook повідомив, що в телефоні Головача знайшли номер ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького. 

Читайте також: Луценко анонсував на вересень нові затримання у справі екс-міністра Клименка

Як повідомлялося, 9 серпня суд заарештував колишнього першого заступника голови Державної податкової служби Андрія Головача. Також правоохоронці затримали ще чотирьох посадових особи податкових органів часів екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Затримані підозрюються в незаконному відшкодуванні ПДВ в сумі 3 млрд 166 млн 90 тис. грн підприємствам з ознаками фіктивності, які перебували під контролем злочинної групи Віктора Януковича, Миколи Азарова, Олександра Клименка.