Nokian Tyres представляє новий революційний продукт: Перша у світі шина з подвійною ошиповкою забезпечить екстремальне зимове зчеплення

29 Вересня 2017, 15:30

Широкий асортимент зимових шин, який постійно оновлюється, включає шиповані та нешиповані шини для невеликих і середніх автомобілів, потужних спортивних автомобілів, позашляховиків і фургонів. Зимові шини преміям-класу також доступні для електромобілів і гібридних автомобілів.

«Завдяки оновленню всієї лінійки зимових шин, вибір оптимального продукту для автомобілістів став ширшим, ніж будь-коли. Результатом масштабних інвестицій у шиповані технології стала лінійка: Nokian Hakkapeliitta 9 і Hakkapeliitta 9 SUV. Ці шини роблять легендарну сім'ю продуктів Hakkapeliitta ще більш конкурентоспроможною, а керування – безпечним, навіть у найскладніших зимових умовах», – зазначає Петрі Ніємі, керівник напряму розвитку продуктів і ціноутворення Nokian Tyres.

Унікальна технологія подвійної ошиповки Nokian Hakkapeliitta 9

Завдяки революційній концепції функціональної подвійної ошиповки, Nokian Hakkapeliitta 9 забезпечує відмінне поздовжнє зчеплення й чудове бокове зчеплення на зимових дорогах та є найбільш технологічною зимовою шиною від Nokian Tyres.

У шині, яка гарантує максимально безпечне зимове керування, використовується два типи шипів. Шипи, що не мають аналогів у світі, виконують різні функції. Шипи на зовнішніх краях шини призначені для надійного зчеплення на слизькій дорозі під час різких маневрів та зміні смуги руху, водночас шипи, що в центральній частині протектора відповідають за зчеплення під час гальмування і прискорення автомобіля.

Безшумність і стійкість на зимовій дорозі

На додачу до революційної технології подвійної ошиповки, у новій Nokian Hakkapeliitta 9 реалізована низка інновацій, завдяки яким шина поводить себе збалансовано й логічно, навіть у найекстремальніших умовах. Подушки Eco Stud пом'якшують контакт із дорогою, а працюючи в парі із шипами забезпечать стійкість і низький рівень шуму.

Водії гідно оцінять рівень опору коченню, яке помітно знижує витрату палива й економить кошти. Шина виготовлена з екологічно довговічних матеріалів, а новий тип гумової суміші та малюнок протектора значно покращують контакт із дорогою й комфортне керування в будь-яку погоду.

Безпрецедентна безпека в дорозі

На всю лінійку Nokian Hakkapeliitta 9 поширюється Hakka гарантія, яка гарантує безоплатну заміну пошкодженої шини протягом року з дати її придбання та активації послуги. Індикатор глибини протектора шини (DSI – індикатор безпеки керування) покаже ступінь зношення шини. Як тільки символ «сніжинки» стерся, шину необхідно замінити.

Асортимент Nokian Hakkapeliitta 9 представлений 52-ма продуктами від 14 до 20 дюймів. Продуктова лінійка також включає Nokian Hakkapeliitta 9 SUV для потужних спортивних автомобілів та позашляховиків. Боковини шин посилені арамідним волокном, яке використовується в куленепробивних жилетах. Посилена арамідним волокном боковина надійно захищає шину від механічних пошкоджень.

Шиповані та нешиповані шини для різних погодних умов

Широкий асортимент зимових шин Nokian Tyres надає великий вибір для кожного водія. Піонер зимової шинної промисловості відмінно знає, які вимоги висуваються до хороших зимових шин.

Водії, які віддають перевагу нешипованим шинам, будуть приємно здивовані зимовою шиною Nokian Hakkapeliitta R2, адже вона поєднує в собі опір коченню, відмінне зчеплення на снігу й льоду з високим комфортом керування. Першокласне зимове зчеплення шини стало можливим завдяки додаванню невеликих кристалічних частинок у гумову суміш, які міцно чіпляються («вгризаються» у) за сніг і лід.

Шипована зимова шина Nokian Hakkapeliitta 8 є переможцем низки тестів та ідеально підійде водіям, які цінують надійність, довговічність і безпеку. Протектор шини оснащений великою кількістю шипів, порівняно зі звичайною шиною. Розташування шипів на протекторі оптимізовано за допомогою технології комп'ютерного моделювання. Шипи міцно чіпляються за лід, забезпечуючи першокласне зчеплення шини з дорогою.

Сімейство продуктів Hakkapeliitta доповнено новими зимовими шинами Nokian Nordman 7 і Nokian Nordman 7 SUV. Вони ідеально підійдуть для водіїв, які шукають альтернативу шинам преміум-класу з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Шини Nokian Hakkapeliitta і Nokian Nordman доступні на основних ринках зимових шин через широку мережу продажів у Північних країнах, Росії та Північній Америці.