НОК України виплатив грошові премії медалістам Олімпади-2016

12 Вересня 2016, 12:42

Національний олімпійський комітет України виплатив власні грошові винагороди усім медалістам Ігор ХХХІ літньої Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбулися в Ріо-де-Жанейро.

Сума преміальних склала 300, 200 та 120 тисяч гривень за золоту, срібну та бронзову медалі відповідно.

"Ми пишаємося нашими олімпійцями! Кожен з них – справжній герой! На честь їхніх перемог в Ріо підіймався прапор України та лунав гімн нашої держави. Національний олімпійський комітет і надалі підтримуватиме олімпійців та їх тренерів, які є яскравим прикладом для наслідування молодим поколінням, зразком для виховання сильної та здорової нації", – наголосив президент НОК Сергій Бубка.

Раніше Міністерство молоді та спорту України виплатило державні премії усім спортсменам збірної України, які стали переможцями та призерами Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро: $125 тис. – за "золото" Олімпіади, $80 тис. – за "срібло", $55 тис. – за "бронзу".

Нагадаємо, на завершальній стадії ігор XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Україна стала 31-ю у загальному командному заліку. В активі збірної дві золоті, п'ять срібних і чотири бронзові медалі.