Німецький лікар поки не знає, чи зможе Тимошенко поїхати на суд по ЄЕСУ

21 Червня 2012, 18:16

"Завтра буде огляд і завтра будемо вирішувати", – сказала вона журналістам біля ЦКБ № 5 в Харкові після відвідин екс-прем'єра.

Лікар також не змогла відповісти на запитання, як довго вона пробуде в Харкові цього разу. "У мене квиток з відкритою датою вильоту. Можливо, я поїду в понеділок або в середу", – сказала Райссхауер.

Нагадаємо, 19 червня Державна пенітенціарна служба повідомила, що комісія МОЗ рекомендує Київському райсуду Харкова створити належні умови для перебування Тимошенко на судовому засіданні у справі корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) 25 червня.

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко у відповідь підкреслив, що достовірні відомості про стан здоров'я Тимошенко можуть надавати тільки лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).

Раніше комісія МОЗ заявила, що вважає неможливою участь Тимошенко в судовому засіданні по справі ЄЕСУ 21 травня. Тоді розгляд справи було перенесено на 25 червня.

Попередні засідання суду в справі проти Тимошенко за ЄЕСУ проходили 19, 20 і 28 квітня також без участі Тимошенко.

Її звинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян , що спричинило тяжкі наслідки.