Німецькі лікарі приїдуть до Тимошенко наступного тижня

Акценти
10 Листопада 2012, 11:46

"Так, звичайно, вони планують (приїхати – Ред.). Сьогодні до мене зателефонував професор Айнгойпль (голова правління клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхойпль – Ред.) і сказав, що вони дуже стурбовані, що вони планують приїхати протягом наступного тижня, якщо вона не припинить голодування, а також поговорити про її подальше лікування", – сказала Євгенія Тимошенко.

"Вони також кажуть, що переведення її до в’язниці може взагалі призвести до інвалідності. Тому це також дуже небезпечно", – зазначила дочка екс-прем'єра.

Вона також висловила сумнів у тому, що Юлія Тимошенко зможе взяти участь у судовому засіданні у справі ЄЕСУ 13 листопада.

"Я сумніваюся в цьому. Тому що більшу частину часу вона лежить. І, звичайно, після того, як вона відмовилася від процедур у зв’язку з заявою німецьких лікарів, стан її здоров’я погіршився. В неї постійний біль. Тобто вона не може самостійно рухатися. Я думаю, що в такому стані їй неможливо буде приїхати до суду", – сказала Євгенія.

Вона повідомила, що мала телефонну розмову з матір'ю у четвер.

"Я змогла поспілкуватися з нею вчора. Їй надали можливість 5 хвилин поспілкуватися зі мною по телефону, а також з її мамою. Ця можливість трапляється дуже рідко, тому ми були дуже раді почути її", – зазначила дочка, додавши, що не бачила матір вже тиждень.

Нагадаємо, у п’ятницю, 9 листопада, Державна пенітенціарна служба повідомила, що Тимошенко відмовилася прибути на чергове засідання Київського районного суду Харкова 13 листопада.

90