Німецькі лікарі переконали Тимошенко залишитись у лікарні

Акценти
16 Листопада 2012, 15:00

«На даний час, природно, порекомендували їй залишатися тут, у лікарні, і ми обговорили це питання з пацієнткою, і в даний час, тимчасово, вона відмовилася від свого бажання, щоб її перевели в колонію», – сказала вона.

Хармс підкреслив, що чи відкличе Тимошенко свою заяву про переведення в колонію остаточно,  залежатиме від подальшого розвитку подій, головним чином, від наявності відеоспостереження в приміщеннях.

«Вчора вона перебувала в досить пригніченому моральному стані, але ми сподіваємося, що завдяки інтенсивним бесідам з пацієнткою ми зможемо досягти позитивного розвитку подій», – сказав Хармс.

Після спілкування з журналістами лікарі відбули в аеропорт.

Нагадаємо, Тимошенко 15 листопада припинила голодування, яке оголосила  29 жовтня на знак протесту проти фальсифікації результатів парламентських виборів.  

19 жовтня Тимошенко написала заяву, в якій вимагає виписати її з лікарні «Укрзалізниці» в Харкові і повернути її в колонію через неможливість лікуватися під постійним відеонаглядом.

Головний лікар ЦКЛ № 5 Михайло Афанасьєв заявив, що рішення про виписку Тимошенко з лікарніприйматимуть німецькі лікарі.

90