Німецькі критики визнали українку Оксану Линів найкращою диригенткою 2020 року

2 Грудня 2020, 17:28

Німецькі критики визнали українку Оксану Линів найкращою диригенткою 2020 року. Вона отримала нагороду в Берліні з рук музичного журналіста Мануеля Бруґа та засновника нагороди доктора Ульріха Рунке. Про це диригентка повідомила у фейсбуку.

 

 

Українка прийняла нагороду Oper!Awards від провідних німецьких критиків, засновану оперним часописом Oper!Das Magazin.

 

Оксана Линів розповіла, що німецькою премією Oper!Awards у 20 різних категоріях нагородили найращі колективи, постановки та особистості, вона присвсячується тільки оперному мистецтву та нагороджується публічно.

 

 

 

Диригентка зізналась, що нагорода була для неї неочікуваною. Церемонія через пандемію коронавірусу була перенесена в онлайн-формат, хоча мала відбуватися в Берліні з публікою.

 

"Висококваліфіковане жюрі німецьких критиків очолив провідний музичний журналіст Німеччини – Мануель Бруґ. Особливої уваги на думку жюрі заслужила моя постановка опери Бели Бартока "Замок Герцога Синя Борода" в Баварській державній опері", – написала Оксана Линів.

 

 

З рук Мануеля Бруґа, а також засновника нагороди доктора Ульріха Рунке Оксана Линів й отримала відзнаку.

 

Нагадаємо, що Оксана Линів також стане першою жінкою-диригенткою Байройтського фестивалю. Це станеться вперше за 145 років його існування.