Німеччина виділить на підтримку постраждалих на Донбасі 6,5 млн євро

4 Вересня 2017, 14:39

Німеччина надасть фінансову підтримку гуманітарним заходам Міжнародного комітету Червоного Хреста  на Донбасі в розмірі 6,5 млн євро. Про це 4 вересня повідомила прес-служба посольства Німеччини в Україні.

Зазначається, що після виділення 6,5 млн євро, фінансування Німеччиною проектів та заходів Червоного Хреста в Україні у 2016-2018 роках збільшиться до 14,5 млн євро.

Як повідомляється, Німеччина надає фінансову допомогу гуманітарним заходам у рамках «МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні». Ці заходи спрямовані на допомогу внутрішньо переміщеним особам разом із родинами та на постраждалих від конфлікту осіб по обидві сторони лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

«Заходи проекту  охоплюють медичне обслуговування, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров'я, профілактичні заходи, постачання продуктів харчування та гігієни, водопостачання, підготовку   медичних кадрів та обслуговуючого персоналу, пошук зниклих безвісті та відновлення сімейних зв’язків, відвідування затриманих, інформаційні заходи про небезпеку від мін та нерозірваних боєприпасів та багато іншого», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 6 травня Червоний Хрест привіз на окупований Донбас майже дев'ять тонн гуманітарної допомоги.