Німеччина виділить майже 500 млн євро на розмінування Донбасу

Акценти
27 Жовтня 2016, 20:42

Уряд Німеччини виділить Україні в 2016 році 488 тис. євро на розмінування територій в Донецькій і Луганській областях. Про це повідомляється на сайті посольства Німеччини в Україні.

"З початку жовтня уряд Німеччини сприяє розчищення забруднених вибухонебезпечними предметами територій від мін і залишків бойових засобів в колишніх зонах конфлікту в Луганській і Донецькій областях, які підконтрольні уряду України. З цією метою німецький уряд доручив неурядовій організації HALO (Hazardous Area Life-support Organization – організація із життєзабезпечення в небезпечних зонах), яка силами команди експертів-оцінювачів та трьох команд по розмінуванню буде розчищати забруднені вибухонебезпечними предметами поля у Сєвєродонецька, в районі Маріуполя і у Краматорська", – йдеться в повідомленні.

Відзначається також, що продовження фінансової підтримки передбачене і в наступні роки.

Нагадаємо, Велика Британія додатково виділила 2 млн фунтів для розмінування на Донбасі. Крім того, у рамках проекту НАТО з гуманітарного розмінування Україні передали 456 одиниць обладнання для проведення робіт. 

90