Німеччина розчарована через відсутність в Україні реформ – депутат Бундестагу

Акценти
12 Квітня 2016, 08:19

Україні готові надати близько 100 млрд євро фінансової допомоги, але тільки після проведення необхідних реформ. Про це повідомив депутат Бундестагу (ФРН), член міжпарламентської комісії «Україна-Німеччина» Карл-Георг Вельман під час включення з Берліна на програмі «Свобода слова» на ICTV.

Він розповів, що запропонував скласти для України своєрідний «план Маршалла», але поки що його не можна застосувати через відсутність у країні реформ.

«Ми готові допомогти, і моя пропозиція була скласти щось на кшталт «плану Маршала» – понад 100 млрд євро. Хоча 30 млрд євро вже є, але ці гроші не можна застосувати, тому що Україна не здійснює реформ. Не буде грошей без реформ. Ось така умова», – повідомив Вельман.

Депутат Бундестагу також додав, що у Німеччині розчаровані через недостатність здійснюваних в Україні реформ, головною серед яких він назвав реформу судової системи.

«Незалежні судді, незалежні прокурори – це перше. І ми дійсно повинні отримати істотні європейські реформи в Україні. Нам потрібні надійні структури, надійний уряд», – сказав Вельман, відповідаючи на запитання, що може бути ознакою того, що реформи відбулися.

Нагадаємо, раніше посол США на тлі офшорного скандалу закликав Україну чесно проводити реформи.

90