Німеччина профінансує Крим на понад 3 млн євро

29 Червня 2011, 19:14

За повідомленням прес-служби з посиланням на віце-прем’єр-міністра – Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, в Україні з 2008 року реалізується проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який триватиме до 2014 року. Фінансування проекту здійснюється за рахунок грантів, які виділяє Уряд Німеччини частинами.

Зокрема, уже було виділено два транші, які використано на ремонт шкіл, дитячих дошкільних закладів, сільських клубів, фельдшерсько-акушерських пунктів, сільських водогонів та доріг у Донецькій і Луганській областях (7 млн євро), Автономній Республіці Крим (5 млн. євро).

«У даний час досягнуто домовленостей із Німецькою стороною щодо виділення додатково 3,1 млн євро для продовження зазначених робіт у Криму», – цитує прес-служба Тігіпка.

Нагадаємо, 31 травня перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв підписав угоду з комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле про фінансування проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – етап ІІ» на 17,5 млн євро.