Нємцов: “похмурий талант” Суркова не покращить російсько-українські відносини

15 Вересня 2013, 23:27

"Він (Владіслав Сурков – ред.) взагалі в нашій країні користується поганою славою. Це людина, яка задушила свободу слова, яка курирувала "нашистів" путінських, які організовували провокації. Людина, яка стояла на чолі сфальсифікованих виборів в країні, яка маніпулює громадською свідомістю і таке інше ", – сказав Нємцов.

Водночас він згадав, що  Сурков є автором пісень одного з альбомів російського рок-гурту "Агата Крісті". "Він дійсно хлопець талановитий, це правда. Але талант буває, який з позитивом працює, а буває абсолютно похмурий. Я вважаю, що Сурков володіє такою, похмурої аурою, і похмурими здібностями", – сказав російський опозиціонер.

"Не думаю, що призначення Суркова може призвести до поліпшення російсько-українських відносин. Упевнений в цьому", – підкреслив Нємцов.

Як відомо, російські ЗМІ повідомляють, що президент Росії Владімір Путін може призначити свого екс-віце-прем’єра  Владіслава Суркова своїм помічником. Одним з головних напрямків, якими Сурков займеться в адміністрації президента Росії будуть  російсько-українські відносини.