Нідерландські уболівальники розпочали передматчеву ходу до стадіону в Харкові

17 Червня 2012, 20:38

Від фан-зони, що розташована на площі Свободи, фанати пройдуть майже 10 кілометрів центральними вулицями  до стадіону. Маршрут уболівальників: вул. Іванова – вул. Пушкінська – вул. Короленко – пл. Конституції – просп. Московський – Красношкільна набережна – вул. Шота Руставелі – пл. Руднєва – просп. Гагаріна – вул. Плеханова – вул. Кірова – вул. Тарасівська – стадіон «Металіст».

Колону очолює помаранчевий автобус «OrangeClub», на якому установлено музичні колонки. Уболівальники співають та скандують «Україна», «Харків», «Шева».  

Нідерландські фани здебільшого  одягнені в традиційний для футбольної команди помаранчевий колір, дехто – в карнавальні костюми. До ходи нідерландців також долучаються харків'яни.

Матч між збірними Нідерландів та Португалії розпочнеться о 21:45. Це вже третій та останній матч нідерландської збірної у Харкові в межах Євро-2012.

 

За словами заступника Департаменту з питань підготовки до Євро-2012 Харківської міськради Олексія Чубарова, сьогодні на стадіоні «Металіст» вболівати  за свої збірні будуть 10 тисяч нідерландських та 3 тисячі португальських фанів.

Позначки: