Спершу були прийняті бюджетоутворюючі законопроекти № № 5131, 5132, 5368.
Причому законопроект № 5131 спершу приймався практично провально. До десяти поправок до законопроекту, які
були прийняті комітетом, в залі були провалені при абсолютно бездарному головуванні Ірини Геращенко.
Але після повернення до зали Парубія відбувся безпрецедентний випадок: всі не підтримані поправки були переголосовані в повній відповідності до Регламенту, з обов’язковим голосуванням про повернення до голосування відповідної поправки. В першу чергу це стосується поправок з 40 по 43 ( особливо дісталося останній).
По дорозі були прийнята ще низка законопроектів:
– Законопроект № 5553 щодо змін до Закону Про банки і банкову діяльність (гарантії вкладникам Приват банку)
– рентний законопроект № 3038;
– проект Закону про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту (№2142а) – у другому читанні та в цілому;
– проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо підтримки літакобудівної галузі) (№3457) і зв’язаний законопроект № 3458;
– дуже вчасний законопроект № 5180 про Вищу раду правосуддя, який відкриє дорогу судовій реформі.
Ну, і врешті решт законопроект № 5000 – про Держбюджет – 275 голосів за друге читання і 274 голоси в цілому. Навіть без голосів «Відродження» – 24 і «Волі народу» – 13 з 18 ( у групі) при 5 голосах Самопомочі і при повних нулях – Опоблоку і Батьківшини ( вони в цю ніч голосували в унісон).
Читайте також: Оновлений рекорд: як пройшла бюджетна ніч у Верховній Раді
Причому Парубію і Гройсману вдалося вдало знаходити прихильників на кожен законопроект. Якщо не голосувало Відродження (№ 5053), то голосувала партія Ляшка і навпаки.
Дуже дісталося в цю ніч пані Тимошенко. Хоча вона та її колеги боролися з Урядом набагато войовничіше ніж Опоблок, проте вони в цю ніч програли на всіх фронтах.
Але чи виграли вони на цьому в очах виборців, сказати важко.