Няні, яка вбила дитину в Москві, висунули офіційне звинувачення

4 Березня 2016, 16:23

У Москві підозрюваній у вбивстві дитини громадянці Узбекистану Гульчехрі Бобокуловій висунули обвинувачення. Про це повідомив керівник Головного слідчого управління СК Росії по місту Москві Владімір Маркін.

"Сьогодні підозрюваній у вчиненні цього злочину няні дитини – громадянці однієї з держав Середньої Азії, 1977 року народження, – пред'явлено звинувачення за ч. 2 ст. 105 КК РФ (вбивство малолітньої)", – заявив він.

За словами Маркіна, слідство вживає вичерпних заходів до вивчення особистості обвинувачуваної та встановлення мотивів злочину.

Читайте також: Найбільші російські телеканали відмовилися висвітлювати жорстоке вбивство дитини в Москві, Кремль їх підтримав

Як повідомлялося, у Москві поряд зі станцією метро «Октябрське поле» затримали жінку в нікабі, громадянку Узбекстану Гюльчехру Бобокулові в нікабі, яка тримала в руках відрізану голову дитини і кричала "Аллах акбар". Перед тим у московській квартирі після пожежі знайшли обезголовлене тіло дитини. За фактом убивства відкрили кримінальну справу, підозрюваній призначили психіатричну експертизу.

Російське слідство стверджує, що в Бобокулової були посібники у вигляді підбурювачів.