“Ні – розброєнню”. Близько двох тисяч людей зібралися під Офісом президента

27 Липня 2020, 19:40

У понеділок, 27 липня, близько двох тисяч людей зібралися під Офісом президента на акцію "Ні – розброєнню".  Організаторами акції є Рух опору капітуляції. Про це повідомив журналіст Тиждень.ua.

 

 

Учасники акції тримають в руках плакати "Росія – окупант", "Зєлю геть", "Досить бути клоуном" тощо.

 

Також учасники акції, які виступали зі сцени, заявили що виступають проти відведення техніки від лінії фронту, проти погодження з сепаратистами вогню у відповідь у разі можливого наступу. Також вони вимагають звільнення з-під арешту фігурантів справи Шеремета, звільнення з посад Руслана Демченка – першого заступника секретаря РНБО, звільнення керівника Офісу президента Андрія Єрмака, міністра оборони Андрія Тарана та головнокомандувача Збройних сил Руслана Хомчака до 24 серпня.

 

 

Також протестувальники заявили, що виступають проти погодження з Владіміром Путіним територіального устрою України  (ідеться про спеціальний статус тимчасово окупованих територій Донбасу – ред.).

 

Учасники акції скандують "Путін – х*йло", "Зєля – х*йло". Акція відбувається мирно.

 

На підходах до Офісу президента чергують представники поліції та нацгвардії, які проводять огляд охочих потрапити на акцію.

 

Нагадаємо, з 00:00 27 липня набув чинності наказ командувача Об'єднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню. ОС мають забезпечити режим припинення вогню за умови дзеркальних дій з боку окупантів. Згодом стало відомо, що від початку припинення вогню були обстріли з боку підконтрольних Російською Федерацією військ.