Незабаром пройде перша Київська Вища ліга літературного слему

2 Квітня 2010, 11:34
6 квітня о 19:00 у столичному клубі «Ленін» розпочнеться перша Київська Вища ліга літературного слему. Участь у літературному слемі братимуть переможці минулої Прем’єр-ліги. Слейм-майстром буде Мультфільм Гагарін.
 
Правила літературного слему:
 
1. Вища ліга слему відбувається у три тури: відбірковий, півфінал, фінал (по три хвилини часу на кожного з учасників кожного туру). За порушення часового регламенту учасник штрафується на один бал за кожні десять секунд. Глядачі в залі можуть надати індульгенцію учасникові по запиту слем-майстра (модератора).
 
2. Змагання відбувається за олімпійською системою на виліт. З відбіркого туру вибувають від 5 до 10 учасників, з півфіналу від 5 до 7 учасників (в залежності від кількості учасників і кількості набраних ними балів). У фінал потрапляє від 3 до 5 учасників. В разі, якщо в фіналі декілька учасників набирають однаково прохідну кількість балів, слем-майстер (модератор) влаштовує четвертий тур між цими учасниками (суперфінал).
 
3. Оцінюють учасників по п´ятибальній системі п´ятьма комплектами оцінок. Чотири комплекти віддаються випадковим глядачам в залі, зміна оцінок відбувається після кожного туру, включаючи суперфінал. Один комплект оцінок продається з аукціону перед початком слему і залишається у власника до кінця слему на всі тури, включаючи суперфінал.
 
4. Текст повинен бути написаний учасником, переклади текстів не допускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила учасник дискваліфікується без права на індульгенцію.
 
5. Учасникам забороняється виконувати тексти, які вже читалися на минулих слемах вищої і прем´єр ліги. За порушення цього правила учасник дискваліфікується без права індульгенції.
 
6. Допускається використання реквізиту (костюмів, музичних інструментів та звукових процесорів, за згодою слем-майстра). Слем-майстер має право відмовити в використанні реквізиту без пояснення причини