НОВИНИ

В УДАРі заявляють, що київська влада погрозами про звільнення змушує бюджетників вступати у ПР

Депутат від фракції УДАР у Київраді Олексій Давиденко заявляє, що столична влада змушує працівників комунальних підприємств та бюджетників вступати у Партію регіонів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії УДАР.

«Київська влада в особі першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, якого нещодавно призначили керівником Київської організації Партії регіонів, примушує керівників комунальних підприємств столиці, головних лікарів, директорів шкіл і очільників управлінь та департаментів Київської міської державної адміністрації вступати до лав ПР», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Давиденко відзначив, що до районних громадських приймалень партії у столиці надходять численні скарги працівників бюджетної сфери щодо примусу до вступу в Партію регіонів. За його словами, людей ставлять перед вибором: або звільнення, або приєднання до лав ПР.

«Майже кожного дня збираються наради, на яких керівництво міста ставить задачу керівникам департаментів і комунальних підприємств звітувати, скільки осіб кожного тижня вступає до лав Партії регіонів. Під гаслом: якщо ви не члени ПР - ви не з нами. Таким чином вони намагаються формально збільшити кількість партійців і добитися лояльності від керівників всіх комунальних підприємств столиці», - зазначив Давиденко.

Депутат також підкреслив, що окрім столичних чиновників, до лав Партії регіонів примушують вступати вчителів, лікарів і керівників середньої ланки бюджетних підприємств Києва.