НОВИНИ

У Кличка не виключають, що влада спробує зірвати вибори у Василькові

У партії "УДАР" не виключають ймовірність зриву виборів у Василькові (Київська обл.), але мають намір стежити за ходом їх проведення. Про це заявив лідер партії Віталій Кличко.

"Можливість зриву виборів у Василькові вірогідна. Ми не виключаємо того, що влада, розуміючи, що програє вибори, може зірвати проведення виборів", - заявив Кличко на прес-конференції у Києві.

У той же час він повідомив, що представники "УДАРу" та інших опозиційних політичних сил, які будуть присутні на виборчих дільницях, стежитимуть за тим, щоб вибори відбулися в рамках законодавства, без провокацій.

Як відомо, 2 червня у Василькові (Київська обл.), Алчевську (Луганська обл.) та Ялті відбудуться вибори мера.

8 травня Політичні партії "УДАР Віталія Кличка", Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" і Всеукраїнське об’єднання "Свобода" у спільній заяві наголосили, що влада намагається створити сприятливі умови для кандидата від влади у Василькові або взагалі зірвати вибори.

Нагадаємо, кандидат від опозиції Сергій Собов заявив, що у Василькові молодики спортивної зовнішності влаштовують провокації проти опозиційних кандидатів на посаду мера у Василькові.