НОВИНИ

Росія і Україна можуть розпочати серійне виробництво Ан-124 до кінця 2012 року

Угода про державну підтримку відновлення серійного виробництва літаків Ан-124 між Кабміном і урядом РФ може бути підписана до кінця 2012 року. Про це заявив голова Держагентства України з управління державними корпоративними правами і майном Дмитро Колесніков, повідомляє прес-служба Агентства держмайна.

За словами Колеснікова, відповідний намір української і російської сторін зафіксовано в протоколі, підписаному 14 червня за наслідками десятого засідання підкомісії з питань співпраці в галузі авіаційної промисловості Комітету з питань економічного співробітництва російсько-української Міждержавної комісії.

«Ми і наші російські партнери зацікавлені в тому, щоб завершити підготовку і підписання програми у максимально стислі терміни», - підкреслив Колесніков. «Світовий ринок перевезень великогабаритних вантажів зростає щороку приблизно на 10-15%, тому український транспортний літак АН-124, який є найбільш вантажопідйомним і конкурентоспроможним рамповим літаком у світі, має на цьому ринку великі перспективи», - вважає Колесніков.

Як повідомлялося, у серпні 2011 року Україна і Російська Федерація домовилися про спільне серійне виробництво Ан-148-100 і його модифікацій, різних видів двоконтурних двигунів АІ-222-28 і Д-36-МБ.

У березні цього року в ЗМІ повідомлялося про те, що в останні кілька місяців активізувалася робота над проектом російсько-українського військово-транспортного літака Ан-70.

На початку серпня 2011 року стало відомо, що Україна створює держструктуру для продажу літаків виробництва корпорації «Антонов».