Невідома сила бурштинових виробів

20 Вересня 2017, 16:09

Неймовірна кількість людей звертається до фахівців, для яких відкритий потойбічний світ. Важливо захистити себе від різного роду магічних впливів. Як це зробити? Постійно носити «янтарные бусы», продати які хотіли б багато жителів Росії. Бабусині прикраси не подобаються модницям, тому вони готові навіть піднести ювелірні вироби в дарунок. А ось і даремно! Прикраси не тільки попередять, але і усунуть вплив будь-якої негативної енергії.

Такий цінний бурштин

Про корисні властивості скам'янілої смоли знали і до настання нашої ери. Наприклад, жителі Давнього Риму застосовували бурштин як ліки та робили з нього обереги. Деякі різновиди «сонячного каменю» оцінювали вище за життя людини. У середні століття європейські володарі монополізували право володіння мінералом. Всі здогади щодо лікувальних властивостей підтвердили тільки в 20 столітті. Саме в минулому столітті наукові співробітники провели ряд досліджень, які показали, що бурштин — не просто матеріал для виготовлення та декорування ювелірних прикрас. Нині сучасні медики використовують скам'янілу смолу в лікувальних цілях.

Слов'яни не могли помилятися

Чи знаєте ви, хто почав називати бурштин «морським ладаном»? Слов'янські народи, які вірили в його потужну силу. Вони складали про нього легенди і використовували при проведенні «білих» магічних обрядів. Бурштинові обереги, знайдені під час археологічних розкопок — яскраве тому підтвердження.

«Сонячні талісмани» були не тільки у дорослих людей, але і у новонароджених. Ними захищали немовлят від:

 • злих сил;
 • псування;
 • пристріту.

Мати, що годує грудьми, завжди носить бурштинове намисто. Слов'яни вірили, що разом з грудним молоком до новонародженого надходить позитивна енергія. Такий малюк міг вирости тільки щасливим і добрим. Навіть після одруження батьки благословляли дітей бурштиновим амулетом. А чого варта знаменита бурштинова кімната! У ній члени царської сім'ї набиралися сил і заповнювали брак енергії.

Безгрішність «сонячного каменю»

Чорні маги під час обрядів користуються безліччю мінералів, але тільки не бурштином. Вони навпаки уникають його, так як знають про сильні захисні та відновлювальні властивості каменю. Деякі люди навіть називають цей мінерал живим. Чи так це насправді? Неможливо дати відповідь, але якщо він дійсно оберігає від злих магічних впливів і ділиться зі своїм власником удачею, тоді можна сміливо говорити про наявність у ньому душі. Також вважається, що бурштин чинить наступні дії:

 1. Підвищує енергійність.
 2. Привертає везіння.
 3. Покращує самопочуття.
 4. Очищає енергетику.

Дослідники підтвердили користь від регулярного носіння бурштинових виробів. Аура власника прикраси повна і чиста!

Захисти себе сам

Вирішили обзавестися бурштиновими бусами? Ви можете відвідати ювелірні крамниці або заглянути на Monitex, покупка старих речей — найпростіший спосіб отримати кращі з натурального каменю.

Однак не можна забувати, що мінерал зберігає енергію свого колишнього власника. Як очистити його від «історії»? Провести обряд, який займе не один день. Кожен зможе поєднатися з каменем, якщо буде дотримуватися наступних порад:

 1. Необхідно заряджати бурштин енергією сонця не менше 2 годин на день.
 2. Поділіться з ним найпотаємнішими таємницями, бажаннями і мріями.
 3. Поділіться з бурштином своєю енергією після заходу сонця, прогрівши камінь і відчувши його силу.
 4. Щодня проникайте поглядом у саму середину скам'янілої смоли, приділяючи увагу вкрапленням, колірним переходам, вигинів та ін.
 5. Після закінчення першого тижня опівдні візьміть камінь у ліву руку, піднявши його над рівнем очей, оцініть всю красу природного творіння, притуліть до серця і подумки об'єднайтеся в єдине ціле.

Після такого нешкідливого ритуалу можна не тільки знайти амулет, але і очистити ауру. Головне — вірити!