Необхідно вилучити можливість звільнення під заставу підозрюваних у корупції – Порошенко

28 Березня 2015, 20:37

Президент України Петро Порошенко заявив, що необхідно виключити можливість звільнення під заставу підозрюваних у корупції. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу ICTV, інформує прес-служба президента.

Порошенко підкреслив, що боротьба з корупцією є вкрай важливою для виживання України як держави.

"Коли у нас буде залишатися корупція, то країну не врятуєш – до нас не прийдуть інвестиції, місцевий бізнес не підніме голову, люди будуть відчувати депресію", – підкреслив Порошенко.

Він додав, що боротьба з корупцією не зводиться до затримань того чи іншого чиновника, проте кожен службовець повинен відчувати, що хабарництво безкарним не залишиться.

Коментуючи ситуацію з затриманням екс-голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, Порошенко сказав:

"На жаль, чинне законодавство передбачає заставу. Але в умовах вимагання хабару, в умовах корупції в особливо великих розмірах – ми вилучити можливість звільнення під заставу корупціонера, який грабує державу".

Зазначимо, сьогодні був заарештований екс-глава ДСНС Сергій Бочковський. Також суд заарештував його заступника Василя Стоєцького.