Немиря привіз до Брюсселю листа від Тимошенко

1 Березня 2012, 18:25

«Президент ЄНП Вільфред Мартенс у своєму виступі процитував останній абзац цього листа, в якому йшлося про важливість спільних зусиль для того, щоб зберегти Україну на європейському шляху», – сказав Немиря.

Він зазначив, що у листі Тимошенко називає Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, переговори про яку було завершено минулого року, точкою опори для європейської перспективи і європейського майбутнього України.

Також Немиря додав, що у листі лідер «Батьківщини» називає одним із пріоритетів робити все можливе для того, щоб, змінивши внутрішньополітичну ситуацію в Україні, дати можливість запровадити цю Угоду в дію.

Крім того, Тимошенко наголошує на важливості забезпечення всебічного і якісного моніторингу наступних парламентських виборів в Україні міжнародними і європейськими організаціями.

Крім того, у листі згадуються судові процеси над колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком і колишнім виконувачем обов’язків міністра оборони Валерієм Іващенком.

Нагадаємо, Європейська народна партія (ЄНП) поділяє позицію Європейського парламенту та урядів Євросоюзу, що угода про партнерство та асоціацію між Україною та ЄС не повинна бути підписана та ратифікована, поки лідери української опозиції знаходитимуться за ґратами та не зможуть взяти участь у виборах.