Нелегали під вартою. Трамп припинив імміграційну політику “впіймав – звільни”

7 Квітня 2018, 19:55

Президент США Дональд Трамп підписав меморандум із дорученням завершити політику "Впіймав – звільни", що звільняла іммігрантів, які потрапили в країну нелегально, під час очікування судового слухання щодо свого статусу. Про це повідомляє "Голос Америки".

 

Варто зазначити, що Трамп попросив главу Пентагону Джима Меттіса скласти список військових об’єктів, які можуть бути використані для затримання таких іммігрантів.

 

Також президент США наказав Міністерству внутрішньої безпеки в координації з іншими агентствами через 45 днів підготувати звіт з описом усіх заходів, які були вжиті для виконання цього розпорядження.

 

Окрім цього, міністр юстиції Джефф Сешнс заявив, що стосовно осіб, які незаконно перетнули кордон США, буде проводиться політика "нульової терпимості".

 

За даними Міністерства внутрішньої безпеки США, в період з березня 2017 року по березень 2018-го кількість незаконних перетинів кордону збільшилася на 203%, а з лютого по березень цього року – на 37%. Сешнс назвав ситуацію на американсько-мексиканському кордоні "неприйнятною".

 

Нагадаємо, у США Верховний суд ухвалив рішення щодо міграційного указу Дональда Трампа, яким дозволив заборону на в'їзд до країни громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням.

 

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп підписав антиміграційний указ, що обмежує в'їзд до Сполучених Штатів громадянам восьми країн.

 

Додамо, що боротьба з нелегальною міграцією є одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.