«Недолюстровану» начальницю ДФС Києва поновили на посаді

25 Грудня 2015, 12:27

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді колишнього керівника управління Державної фіскальної служби в Києві Людмилу Демченко. Про це заявила на брифінгу директор департаменту з питань люстрації Мін'юсту Тетяна Козаченко.

"Людмила Демченко судовим рішенням відновлена ​​на посаді", – сказала вона.

Козаченко зазначила, що відповідного рішення ще немає в єдиній базі, проте воно вже було направлено в Міністерство юстиції.

У рішенні суду зазначається, що Демченко взагалі не підпадає під критерії закону про люстрацію, оскільки, на думку суду, керівники та заступники керівників управлінь Фіскальної служби не підпадають під дію цього закону.

За її словами, таким рішенням суд дасть можливість і іншим звільненим з люстрації керівникам Фіскальної служби відновитися на посаді.

Як повідомлялося, Мін'юст заявляє про саботаж Фіскальної службою судового процесу про звільнення екс-керівника управління служби в Києві Демченко.

Нагадаємо, у листопаді главу фіскальної служби Києва звільнили за люстрацією.

Зазначимо, у вересні 2014 року Верховна Рада після кількох невдалих спроб проголосувала в цілому за закон "Про очищення влади" . 16 жовтня, закон про люстрацію набув чинності.

Як відомо, Венеціанська комісія підтримала український закон про люстрацію, але розкритикувала його.

Також повідомлялося, Міністерство юстиції утворило робочу групу з доопрацювання закону «про очищення влади».