«Не подобається, коли з росіян всі сміються. Це розслабляє, а ми, між іншим, закінчуємось». Кулеметник морської піхоти, який воює в Авдіївці

8 Березня 2023, 16:31

Богдан Масляк був підприємцем – мав ресторан та будівельний бізнес. З початком війни у 2014-му став волонтерити, а згодом записався до лав резервістів Морської Піхоти. Зараз він захищає Авдіївку у складі 503-го батальйону Морської Піхоти ЗСУ. Його розповідь у новому відео проєкту «Український Свідок».

Богдан – учасник Революції Гідності та засновник фонду «Допоможи фронту». За спеціальністю він – кулеметник. Також управляє БПЛА та відповідає за забезпечення, поєднуючи таким чином ролі волонтера та військового.

В інтерв’ю Масляк наголошує, що ворога не можна недооцінювати. «Я їх (росіян – Ред.) зневажаю фактично, я їх ненавиджу. Але ти дивишся на ворога і розумієш, що він все правильно робить. В нього треба брати краще, що він вміє, – каже Богдан. – Мені не подобається, коли з росіян всі сміються. Це розслабляє, а ми, між іншим, закінчуємось. В нас немає 110 мільйонів людей, ми цінуємо кожного воїна. А досвідчених вояк у перші дні війни ми втратили “овердофіга”, вони своїми грудьми стримали російську навалу».

Чоловік розповів про тактику просування російських військ, яку не раз бачив на власні очі.

«Під’їхала БМП, викинула 18 чоловік проти наших трьох. Їм все одно скільки це буде – 10, 15 людей, 1000. Це тактика Другої Світової, з того часу вона не змінилася. Хіба що кількість тих, хто нападає, менша, вони зараз просуваються малими групами».

Більше розповіді Богдана Масляка дивіться на відео:


«Український свідок» – проєкт, створений 25 лютого 2022 року – на другий день після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Головна мета проєкту – документування подій війни та поширення фото і відео-матеріалів в Україні і за кордоном.