“Не має жодних даних”. ДБР повідомило деталі допиту Богдана

14 Вересня 2020, 13:35

Колишній очільник Офісу президента України Андрій Богдан на допиті у Державному бюро розслідувань у понеділок, 14 вересня, заявив, що не має жодних даних про вчинення українськими посадовими особами протиправних дій на користь іншої держави. Про це повідомила пресслужба ДБР за підсумками допиту Богдана.

 

"На офіційному допиті свідок повідомив, що такою інформацією не володіє, підтверджень і доказів у нього немає, а про можливі незаконні дії українських посадових осіб він дізнався з відкритих джерел і засобів масової інформації", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 10 вересня стало відомо, що Держбюро розслідувань викликало на допит ексголову Офісу президента Андрія Богдана.

 

9 вересня в інтерв'ю Богдан розповів про нібито наявність домовленостей з російськими посадовцями щодо статусу Криму,  авіасполучення з Росією, обміну полоненими та низки інших домовленостей, що непередбачені законами та нормативно-правовими актами або іншими директивами Верховного головнокомандувача Збройних сил України.