Не дамо монополізувати українське ТБ таким людям, як Медведчук – Зеленський

10 Липня 2019, 16:46

Президент Володимир Зеленський 10 липня заявив, що монополізація телевізійного простору, особливо людьми з проросійськими поглядами, неприпустима під час війни. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

"Під час війни будь-які люди, у яких не проукраїнське бачення, не можуть монополізувати український канал. Ми повинні з цим розбиратися", – відповів Зеленський на запитання про телеканал NewsOne, який нещодавно мав намір провести телеміст з одним із російських телеканалів.

 

 "Таким людям, як пан Медведчук, не дамо монополізувати наше українське телебачення", – додав глава держави.

 

Своєю чергою, президент висловив сподівання, що вказана проблема буде врегульована на законодавчому рівні після обрання нового складу Верховної Ради.

 

"Жодних інформаційних монополій у нас не буде", – пообіцяв президент.

 

Як повідомлялось, головний російський пропагандист Дмитро Кісельов анонсував на 12 липня проведення так званого телемосту "Треба поговорити" між російським каналом «Росія 1» і українським телеканалом NewsOne, який фактично належить куму Путіна Віктору Медведчуку.

 

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст «Надо поговорить» українського телеканалу NewsOne і російського «Россия 24» дешевим, але небезпечним піар-ходом перед достроковими парламентськими виборами.

 

Раніше керівник Служби безпеки України Іван Баканов закликав провести засідання Ради національної безпеки і оборони, де запропонує ввести санкції до юрособам, які здійснюють мовлення під логотипами "112 Україна" і "Newsone".

 

Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк прокоментував анонсований телеміст між українським телеканалом Newsone і російським каналом "Росія 24".

 

Згодом пропагандистський телеканал NewsOne заявив про скасування телемарафону "Треба поговорити".