Названі імена нардепів, які пропустили найбільше засідань Ради у грудні

23 Грудня 2019, 10:21

Вісім народних депутатів у грудні пропустили 90% голосувань. Про це повідомляє Комітет виборців України

 

Зокрема, нульові показники голосувань зафіксовано в Любові Шпак ("Слуга Народу"), Романа Іванісова (позафракційний) та Віталія Данілова ("Батьківщина"). За даними електронної системи Ради усі троє народних депутатів не були зареєстровані на засіданнях Ради впродовж місяця. Конкретні причини відсутності на веб-сайті ВРУ не вказано.

 

Також в списку депутатів, які майже не голосували: Антон Яценко ("За майбутнє"), Вадим Столар ("Опозиційна платформа – За життя"), Ігор Палиця ("За майбутнє"), Олександр Абдуллін ("Батьківщина"),  Андрій Деркач (позафракційний).

 

"Штрафи за неучасть в голосуваннях дозволять дещо зекономити бюджетні гроші, однак в цілому проблеми не вирішать. Адже потрібно враховувати, що в списку найменш активних депутатів, як правило, знаходяться досить заможні політики, для яких відсутність двох-трьох десятків тисяч гривень на місяць принципово не змінить ситуації, а тому не стане стимулом голосувати частіше", – прокоментував голова КВУ Олексій Кошель.

 

Нагадаємо, у вівторок, 29 жовтня, видання "Голос України" опублікувало законопроект №1035-2 про позбавлення нардепів виплат через прогули.