Названа причина катастрофи “Мі-8” на буровій платформі

5 Травня 2008, 14:27

Розшифрування «чорної скриньки" вертольота Мі-8, який зазнав аварії над Чорним морем 28 квітня, підтвердило, що причиною катастрофи став людський чинник.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам сьогодні на брифінгу повідомили перший віце-прем’єр-міністр України Олександр ТУРЧИНОВ і міністр транспорту та зв`язку, голова Урядової комісії з розслідування причин аварії Йосип ВІНСЬКИЙ.

Як повідомляв УНІАН, вертоліт Мі-8 розбився 28 квітня під час посадки на плавучу бурову платформу "Таврида" в Чорному морі. Мі-8 зачепився заднім гвинтом за систему огорожі "Тавриди", перекинувся і загорівся. На борту вертольота було 17 працівників "Чорноморнафтогазу" і троє членів екіпажу, всі вони загинули.

28 квітня розпорядженням Кабінету Міністрів України було створено Урядову комісію з розслідування причин аварії вертольота Мі-8. Головою комісії призначено міністра транспорту та зв`язку Й.ВІНСЬКОГО.

Комісія розглядала 4 можливі причини катастрофи (помилка пілота, погодні умови, технічні несправності та зовнішнє втручання).

"ТИЖДЕНЬ": В той же час досі не названа причина катастрофи "Мі-8", який розбився 27 березня під час польоту на остров Зміїний.