НАЗК винесло припис керівнику Держлікслужби

11 Грудня 2017, 16:29

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис керівнику Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталії Гудзь про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні НАЗК, передає прес-служба в понеділок, 11 грудня.

Згідно з повідомленням, приписи внесено щодо посадових осіб Держлікслужби.

За результатами перевірки НАЗК встановило невиконання положень ст. 19 Закону України "Про запобігання корупції", а саме: антикорупційна програма Держлікслужби на 2017 рік, яка б відповідала вимогам частини другої статті 19 Закону, не надійшла на погодження до Агентства у встановлений законом строк.

"Згідно з приписом, Національне агентство вимагає провести службове розслідування з метою з’ясування причин та умов порушення посадовими особами Держлікслужби вимог Закону України "Про запобігання корупції" та за його результатами притягнути до дисціплінарної відповідальності, у разі встановлення винних осіб", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося 27 листопада, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів виконуючому обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміру Новаку.