НАЗК виявило недостовірні відомості в деклараціях двох суддів

2 Серпня 2017, 11:26

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірну інформацію в деклараціях двох суддів та внесло приписи щодо порушення вимог законодавства голові Вищої ради правосуддя Ігорю Бенедисюку.  Про це 2 серпня повідомила прес-служба НАЗК. 

"Національне агентство з питань запобігання корупції внесло два приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Голові Вищої ради правосуддя Ігорю Бенедисюку. Приписи внесено щодо судді Приморського районного суду м.Одеси Віктора Попревича та судді палати з розгляду цивільних справ Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Олени Кадетової", – йдеться у повідомленні.

Так, НАЗК вимагає вжити заходів щодо виконання суддями обов’язку стосовно подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік з достовірними відомостями.

Нагадаємо, що 28 липня НАЗК відзвітувало про перевірку декларацій Гройсмана і членів уряду, зазначивши, що у деклараціях очільника Кабміну і міністра аграрної політики та продовольства порушення відсутні.