НАЗК внесло приписи голові Вищої ради правосуддя та начальнику ДФС в Києві

13 Грудня 2017, 17:16

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог антикорупційного законодавства чолі Вищої ради правосуддя та начальнику Головного управління Державної фіскальної служби (ГФС) України в Києві. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"За результатами перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки, поданих суддею Приморського районного суду м. Одеси, встановлено відображення ним недостовірних відомостей, оскільки суддя не зазначив інформацію про 1/3 квартири загальною площею 37,0 кв.м та про отриманий дохід від її продажу у 2016 році, про 1/2 земельної ділянки загальною площею 0,0180 га та невірно вказав суму доходу у вигляді допомоги на дитину", – йдеться у повідомленні.

Оскільки задекларовані відомості відрізняються від достовірних на суму меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, дії суб’єктів декларування не містять ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Як повідомлялось, НАЗК винесло приписи очільникам Укртрансбезпеки, ДП "Національні інформаційні системи" та Енергодарської міськради.