НАЗЯВО виявило плагіат у роботах Шкарлета

11 Вересня 2020, 16:43

Етичний комітет Національного агентства з питань забезпечення якості освіти виявив плагіат у трьох роботах очільника Міністерства освіти і науки Сергія Шкарлета. Про це повідомило BBC Україна у п’ятницю, 11 вересня.

 

Зазначається, що уривки робіт Шкарлета перевіряли і міжнародні експерти, яким надіслали перекладені фрагменти: професор етики і права Крістін Моріарті, американський адвокат (працює в міжнародній організації з академічної доброчесності), чеський експерт Томаш Фольтинек і польський експерт Кшиштоф Гутовський. Усі вони дійшли висновку, що в роботах Шкарлета є плагіат.

 

«Переглянув усі уривки, наведені в документі, який ви мені надіслали; я також використовував систему відповідності тексту, щоб виділити вміст, що дублюється. В усіх випадках є очевидним, що оригінальний матеріал був використаний повторно, або слово в слово, або з незначними змінами, що не змінило значення, таким чином, має місце повторне використання ідей, представлених у джерелі», – пояснив Фольтинек.

 

Зазначається, що рішення Агентства має рекомендаційний характер.

 

25 червня уряд призначив Шкарлета виконувачем обов'язків міністра освіти і науки. 3 липня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Шкарлет перебуває на випробувальному терміні.