Навальний: Тексту вироку у справі “Ів Роше” досі не існує

30 Грудня 2014, 13:33

Тексту вироку у справі "Ів Роше" досі не існує – він не написаний і буде готовий не раніше 12 січня. Про це, посилаючись на слова судді, пише опозиціонер Алєксєй Навальний у своєму Facebook.

"Вчора було сказано, що його (винесення вироку – Ред.) було перенесено з 15 січня на 30 грудня, бо "він вже готовий". Сьогодні суддя Коробченко заявила, що зачитає тільки вступну та резолютивну частини, що взагалі неможливо у кримінальній справі. Але найсмішніше, що після засідання ми спробували отримати текст, що "готовий". Його  немає. Немає вироку, він не написаний і не існує", – пише Навальний.

"Коробченко сказала що (текст вироку – Ред.) буде готовий не раніше 12-го". Нам навіть не дали ту саму "резолютивну частину". Юристи розуміють, наскільки божевільно це звучить: адже без вироку навіть у СІЗО не приймають. Неможливо це – вдягти людині наручники і не надати їй текст вироку", – зауважує опозиціонер. 

Нагадаємо, вранці 30 грудня Замоскворецький суд Москви оголосив вирок засновнику Фонду боротьби з корупцією Алєксєю Навальному і його братові Олєгу у справі «Ів Роше». 

Обох братів Навальних визнали винними. Олєга Навального засудили до 3 років 6 місяців ув’язнення, його брату Алєксєю дали 3 роки 6 місяців умовного терміну.

Як повідомлялось, у жовтні минулого року Навальному і його рідному брату Олєгу пред'явлено звинувачення у розкраданні 30 млн рублів (близько 1 млн дол.), а також у легалізації більш як 21 млн рублів (близько 700 тис. дол.). 

Як відомо, справа була порушена в грудні 2012 року за заявою компанії "Ів Роше Схід".

Навальний стверджує, що вона носить політичний характер, а його захист раніше заявляв, що у слідства немає свідчень причетності їх підзахисного до будь-яких розкрадань.

Вирок мав бути оголошений 15 січня 2015 року, але 29 грудня був перенесений на 30 грудня.