Навального виписали зі стаціонару берлінської клініки “Шаріте”

23 Вересня 2020, 10:51

Російського опозиціонера Алєксєя Навального виписаний зі стаціонару берлінської клініки "Шаріте", де він проходив лікування після отруєння "Новічком". Його стан покращився. Про це повідомляють на сайті клініки.

 

"Стан пацієнта поліпшився настільки, що він був виписаний зі стаціонару. Алєксєй Навальний лікувався в "Шаріте" 32 дні, з них 24 дні в реанімації. Виходячи з його поточного стану, лікарі вважають, що повне одужання можливе. Однак ще занадто рано оцінювати потенційні довгострокові наслідки його важкого отруєння", – пояснили лікарі.

 

У клініці уточнюють, що рішення оприлюднити подробиці стану здоров'я Навального було прийнято після консультації з пацієнтом і його дружиною.

 

Нагадаємо, 20 серпня Навального госпіталізували з отруєнням. Йому стало зле під час польоту з Томська до Москви. Літак екстрено сів в Омську. Лікарі Омської лікарні, де перебував  Навальний, не дозволяли вивозити його на лікування до Німеччини. Тим не менш, 22 серпня Навального доправили до Берліна.

 

2 вересня стало відомо, що спецлабораторія збройних сил Німеччини встановила: Навальний був отруєний речовиною групи "Новичок".